Neden Doktorbul?

Hergün binlerce hasta burada

Doktorbul.com.tr

Doktorbul size digital dünyanın gücünü sunuyor

Step 1
01 .

Kusursuz bir profil sayfası

Hastalar için detaylı bilgiye ulaşabilecekleri one page olarak tasarlınmış doktor sayfası sizleri bekliyor.

Uzman Doktor Profili
Step 2
02 .

Çağrı merkezi hizmeti

7 gün boyunca aktif olarak ve sizin isteğiniz doğrultusunda çalışan bir çağrı merkezine kavuşun.

Step 3
03 .

Hatırlatma servisleriyle randevular unutulmasın

Randevusunu unutanlar gününüzü altüst ediyor. Çözüm ise bizde! Sistemimiz üzerinden yapılan her randevu işlemi sonrası hatırlatma servislerimizi devreye sokuyoruz. Bu sayede randevusunu unutanların sayısını %65 oranında düşürebiliyoruz.

Hatırlatma servisleriyle randevular unutulmasın
rozetler

Web Site Rozetleri

Web sitesi rozetlerini kullanarak, kendinize ait web sitesinde profilinizi yayınlayabilir, randevularınızı alabilir ve hastalarınızın size kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Randevu Sistemi

Doktorbul.com.tr

Randevularınızı online ister cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan 7/24 yönetin

Kusursuz yardımcınız ile zamandan kazanın

Randevu planlamasında hataya yer bırakmayın. 7gün 24saat, istediğiniz şekilde randevu verin. Hasta ve danışanlarla kolay iletişim kurun.

Planlarınız aksamasın, randevular çakışmasın!

Hasta/danışan randevuları tek yerde olsun, böylece ne planlar aksasın ne randevular birbiriyle çakışsın. Randevu takvimiyle tüm detaylar dikkate alınsın ve düzen içinde ilerlesin.

Takviminiz, belirlediğiniz saatlerde aktif olsun

Uzman sizsiniz. Online aramalarda sizden randevu almak isteyen hasta ve danışanlara en etkili yolu sunmak da sizin elinizde. 7gün 24saat aktif olan takvim ile hastalar/danışanlar online aramalarında sonuca ulaşsın. Hatırlatma servisleriyle randevusu olanlarla iletişim kurulsun ve son durumları öğrenilsin.

Her yerden erişim, kolay iletişim

Randevusu olanların iletişim bilgilerini, ziyaret geçmişlerini, onlara giden hatırlatıcı SMS'leri tek yerden görmek artık çok kolay.Randevu programınızı her yerden yönetebilir, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan hasta ve danışanlar ile iletişim kurabilirsiniz.

Tesadüfler tercihlere dönüşsün

Çalıştığınız yerin dışında, hasta ve danışanların hakkınızda merak ettikleri başka bilgiler de var. Online görünürlük ile bu bilgilerin onlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Online kimliğiniz ile akıllardaki soru işaretlerini yok edin ve onların karar almasını kolaylaştırın.

Sizi bulmak ve sizden randevu almak kolaylaşsın

İnternet hayatımızın her alanında etkin. Rekabet arttıkça görünürlüğün ve hızın önemi de giderek artıyor. Hastalar ve danışanlar online kanallarda sizi bulmayı ve saniyeler içinde randevu işlemini gerçekleştirmeyi istiyorlar. Kontrolü size ait olan randevu takvimi bu taleplere cevap veriyor

Olumlu deneyimler yayılsın

Hastalar ve danışanlar, hekim ve uzman seçmeden önce araştırma yapıyorlar ve tarafsız bir platformdaki görüşlere, deneyimlere önem veriyorlar. Bir kişinin deneyimi diğeri için potansiyel oluşturur. Sizinle olumlu deneyimleri olanlar, araştırma yapanlara yol göstersin.

Detaylı bilgi mi gerekli?

Hemen bizimle iletişime geçin sizi ziyaret edelim.